Fason Üretim

Fason Üretim Konya CNC olarak işlemlerinizde sizlere uzman kadromuz ile birlikte en kaliteli hizmeti vermek için her türlü özveriyi gösteriyoruz. Fason üretim bir şirketin diğeriyle belirli bir zaman aralığında bileşen veya ürün üretmek için anlaşma yapmasıdır. Bu, üretim düzeyinde dış kaynak kullanımıdır ve çalışanların dış kaynak kullanımı yapması gibi, şirketlerin daha önce ulaşılamayan alanlarda rekabet etmesini sağlar.

Bu, bir şirketin diğerine bitmiş ürünleri monte etmek için gerekli bileşenleri sağlamak veya hatta ürünü bütünüyle üretmek için ödeme yaptığı bir iş sözleşmesidir. Fason üretim yapan firmalar arasında bulunarak Konya CNC olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. İrtibat üreticileri üçüncü taraf sağlayıcılardır ve çoğu yalnızca taşeron olarak çalışır veya ürünlerini başka işletmelere satar.

Tüm üretim ihtiyaçlarınıza tek elden çözüm sunuyoruz.

Üretim Teklifinizi,       Hemen Alın !

  • Rekabetçi fiyat garantisi
  • Yüksek hassasiyet
  • İstenilen tolerans
  • Aynı gün teklif
  • Hızlı üretim
  • Hızlı kargolama
  • %100 müşteri memnuniyeti
  • Bireysel müşteri desteği

Fason Üretim Hizmeti

Bileşeninizin veya ürününüzün üretiminde hata olmaması için tüm görevlerinizi, kaynaklarınızı, maliyetlerinizi ve daha fazlasını etkileşimli şemamız üzerinde düzenleyin. Bağımlılıkları bağlayabilir, kilometre taşları belirleyebilir ve hatta kritik yol için filtre uygulayabilirsiniz. Bir temel belirleyin ve ilerlemeyi planınıza göre gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Paylaşması da kolaydır. Bu nedenle gerçeğin tek bir kaynağı vardır. Fason üretim nedir sorusuna doğru yanıta bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz.

 

Fason Metal İşleme

Fason metal işleme alanındaki teklifimiz, anahtar teslim yapıların teslimatlarının yanı sıra çelik elemanların sadece farklı tipteki inşaatlara ek olduğu alt teslimatları içerir. Bina, çok amaçlı ve mekanik yapılar ve yapısal bileşenleri üretiyoruz. Seçtiğiniz ve özelliklerinize göre herhangi bir paslanmaz yapı üreteceğiz. Fason üretim yapan firmalar arasında yer alarak sizlere üretimlerinizde doğru bir adres sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

 

CNC Dik İşleme Merkezi ile fason üretimlerinize hızlı çözüm

Dikey CNC işleme merkezleri, otomotiv, makine mühendisliği ve medikal teknolojiler genelinde metal işleyen imalat ve üretim sektörlerinde güvenilir ve verimli bir şekilde çalışır. Evrensel olarak uygulanabilir dikey versiyonlardan 5 eksenli dikey işleme merkezlerine kadar her makinede otomatik takım değiştiriciler ve en son CNC kontrol teknolojisi bulunur. Büyük travers yollarına sahip portal freze makinelerinden küçük alan gereksinimleri olan kompakt makinelere kadar, Konya CNC olarak sizlere geniş bir skalada hizmet sunmaktayız.

 

Fason Üretim Nedir?

Fason üretim, bir fason imalatçının belirli bileşenleri veya ürünleri belirli bir süre boyunca yapmak için başka bir şirketle anlaşma yapması olarak tanımlanabilir. Bir dış kaynak kullanım şekli olarak kabul edilen bir fason imalatçı, bir şirketle, şirketin özelliklerine göre parçaları, bileşenleri veya tüm ürünleri üretmek için bir iş anlaşması yapabilir. Üretilen ürünler daha sonrasında şirket tarafınca kendi üretim sürecinde ya da kendi ürünlerini tamamlamak için kullanılır. Sözleşmeli imalatçılar genellikle, yalnızca taşeronlukla çalışan veya ürünlerini diğer firmalara veya acentelere satan üçüncü taraf kuruluşlardır.

İşe alım şirketi genellikle sözleşmeli üreticiye çoğaltması veya geliştirmesi için bir tasarım veya formül kolaylığı sunar. İşe alım şirketi genele bakıldığında ürünlerin pazarlanması ve satışına odaklanır. Örneğin, küçük bir işletme sahibinin geliştirdiği bir formülü kullanarak özel temizlik ürünleri satmak isteyebilir.

Küçük işletme sahibi, temizleyicileri özelliklerine göre yapmak ve paketlemek için bir sözleşmeli üretici kiralayabilir. İşletme daha sonra ürünleri için müşteri bulmaya ve merkezi bir depodan satış yapmaya konsantre olmak için serbest kalacaktı.

 

Fason Üretim Yapan Firmalar

Fason üretimini gerçekleştiren firmaların birçok üretim türünü hayata geçirdikleri bilinir. Bunlardan birisi özel marka imalatıdır. Bu tür fason üretim, yüklenicinin onları işe alan şirket tarafından belirtildiği şekilde bitmiş bir ürün teslim etmesidir. Bu ürün bir stok deposuna veya doğrudan mağazaya teslim edilir. Bazen, bu öğeler birkaç bileşenin ürünüdür. Bu durumda, bileşenler sevkiyattan önce monte edilecektir. Bu, net bir ürün vizyonuna sahip olan ancak tüm üretimi dış kaynak olarak kullanmak isteyen işletmeler için ideal bir ilişkidir. Bir üretim firması olarak Konya bölgesinde her türlü fason işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

talasli imalat 10
talasli imalat 5
talasli imalat 3

Teklif Al

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili teklif taleplerinizi bize aşağıdaki form yardımıyla iletebilirisniz. Size mümkün olan en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.

Teklif Formu